Czyszczenie suchym lodem

ICEBERGER TO EKSPERT W CZYSZ​CZENIU SUCHYM LODEM

z pomocą suchego lodu, czyścimy wszelkiego rodzaju zabrudzenia, począwszy od linii produkcyjnych w przemyśle ciężkim oraz spożywczym, a kończąc na czyszczeniu oraz renowacji elewacji kamienic, pomników, ogrodzeń.
Granulki suchego lodu

Suchy lód to nic innego jak dwutlenek węgla (CO2) w postaci stałej. Otrzymywany jest przez rozprężenie ciekłego dwutlenku węgla, a następnie w zależności od przeznaczenia formowany jest w dowolne bloki lub granulat. 

Suchy lód w warunkach atmosferycznych posiada wyjątkową właściwość przejścia bezpośrednio z fazy stałej w fazę gazową, pomijając fazę ciekłą. Zjawisko to nazywamy sublimacją.

Granulki suchego lodu

Właściwości suchego lodu świetnie nadają się do użycia go jako środek czyszczący co wykorzystujemy przy czyszczeniu suchym lodem

Wyjątkowość i niepowtarzalność naszej metody tkwi w suchym lodzie, gdyż nie posiada właściwości ściernych (nie uszkadza czyszczonej powierzchni), nie pozostawia po sobie śladu jak w przypadku piaskowania (zamienia się w gaz), jest przyjazny środowisku, działa bakteriobójczo i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Granulki suchego lodu

Znaczy to tyle, że czyszczenie suchym lodem jest zupełnie bezpieczne tak z punktu widzenia mechanicznego jak i zdrowotnego! Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie wyczyścić suchym lodem niemalże dowolną rzecz.

Z pomocą suchego lodu jesteśmy w stanie oczyścić większość zabrudzeń w takich jak kurz, rdza, pył, tłuszcze, smary, gumę, wosk, starą farbę, wapno, azbest, pleśń i zagrzybienia, pozostałości po pożarze, graffiti i wiele więcej. Czyszczenie suchym lodem świetnie sprawdza się przy czyszczeniu maszyn, elewacji, pomników czy linii produkcyjnych.

Jesteśmy w stanie także usunąć powłokę lakierniczą z samochodu jednocześnie przygotowując pojazd do malowania.


POZNAJ ZALETY
CZYSZCZENIA SUCHYM LODEM

1

BEZPIECZEŃSTWO

Czyszczenie suchym lodem jest precyzyjne, higieniczne, bakteriobójcze i bezinwazyjne.

2

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Czystość w maszyn i urządzęń podnosi jakość produktów, oraz wydłuża ich żywotność.

3

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Czyszczenie suchym lodem jest szybkie, nie wymaga przygotowania i pozwala na nieprzerwaną pracę zakładu.

4

EFEKTYWNOŚĆ

Za sprawą suchego lodu możemy usunąć dowolny rodzaj zabrudzenia na każdej powierzchni.

5

DBASZ O ŚRODOWISKO

Czyszczenie suchym lodem jest przyjazne środowisku z powodu brak środków czyszczących.