Iceberger‍
walczymy o czysty przemysł

Nasz świat ciągle się zmienia. Potężne żywioły tworzą i niszczą, ten proces ciągle trwa i zawsze będzie trwał. My wszyscy jesteśmy jego częścią. Wybierz mądrze dla siebie. dla Twojego biznesu, dla planety.

Sygnet Iceberger

Iceberger
to czystość

Iceberger to eksperci w wysokowydajnych metodach czyszczenia wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych

Naszą myślą przewodnią jest czystośćsterylnośćświeżość i higiena zakładu. Dostosowujemy systemy mycia i czyszczenia indywidualnie dla każdego klienta. Jesteśmy pewnym wyborem jeśli chodzi o osiągnięcie wyższego poziomu czystości zakładu przed zbliżającym się audytem, czy inspekcją.

Nasz zespół

Nasza kadra pracownicza to wyspecjalizowani operatorzy maszyn czyszczących suchym lodem, laserem, oraz urządzeniami do mycia hydrodynamicznego, posiadający uprawnienia do pracy na wysokościach, oraz do przebywania i pracy w obszarach ATEXSEP.

Nasza strategia

Profesjonalizm, doświadczenie, kwalifikacje, oraz kultura pracowników to nieodłączny element świadczonych przez nas usług. Zapewniamy wykonanie powierzonych nam zadań przy równoległej, nieprzerwanej pracy zakładu.

Co nas wyróżnia?

Pracujemy w systemie 5S, którego celem jest stworzenie oraz utrzymanie dobrze zorganizowanego i bezpiecznego stanowiska pracy.

  • Pracujemy w strefie ATEX
  • Pracujemy na wysokościach
  • Sprawne działanie dzięki Kaizen
  • Stawiamy na ekologie

Co robimy
nasze usługi i stosowane metody

Usługi

Specjalizujemy się w czyszczeniu zakładów przemysłowych, hal produkcyjnych i obiektów specjalistycznych. Pracujemy w miejscach trudnodostępnych i niebezpiecznych.


Metody

Metody czyszczenia dobieramy na podstawie charakteru czyszczonego obiektu i skali zanieczyszczeń.